Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > SMP100MC-400
SMP100MC-400
STMicroelectronics
SMP100MC-400
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
400V
Feszültségelosztás
530V
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Más nevek
SMP100MC400
Aktuális - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Jelenlegi - Hold (Ih)
150mA
Kapacitancia
30pF