Otthon > Termékek > Áramkör védelem > TVS - tirisztorok > SMP100LC-90
SMP100LC-90
STMicroelectronics
SMP100LC-90
STMicroelectronics
TRISIL 100A 90V BIDIRECT SMB
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
90V
Feszültségelosztás
125V
Sorozat
SMP, TRISIL™
Csomagolás
Cut Tape (CT)
Csomagolás / tok
DO-214AA, SMB
Más nevek
Elemek száma
1
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Jelenlegi - Hold (Ih)
150mA
Kapacitancia
80pF