Otthon > Termékek > Áramkör védelem > TVS - tirisztorok > SMP100MC-320
SMP100MC-320
STMicroelectronics
SMP100MC-320
STMicroelectronics
TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
320V
Feszültségelosztás
390V
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Surface Mount
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
3 (168 Hours)
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Jelenlegi - Hold (Ih)
150mA
Kapacitancia
35pF