Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > SMC30J33A
SMC30J33A
STMicroelectronics
SMC30J33A
Termék Paraméterek
Feszültség - Visszahúzódás (Typ)
33V
Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp
53.3V
Feszültségelosztás (Min)
36.7V
Egyirányú csatornák
1
típus
Zener
Szállító eszközcsomag
SMC
Sorozat
SMC30J, TRANSIL™
Power Line védelem
No
Teljesítmény - csúcsimpulzus
3000W (3kW)
Csomagolás
Original-Reel®
Csomagolás / tok
DO-214AB, SMC
Más nevek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
56A