Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > SMC30J24A
SMC30J24A
STMicroelectronics
SMC30J24A
Termék Paraméterek
Feszültség - Visszahúzódás (Typ)
24V
Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp
38.9V
Feszültségelosztás (Min)
26.7V
Egyirányú csatornák
1
típus
Zener
Szállító eszközcsomag
SMC
Sorozat
SMC30J, TRANSIL™
Power Line védelem
No
Teljesítmény - csúcsimpulzus
3000W (3kW)
Csomagolás
Cut Tape (CT)
Csomagolás / tok
DO-214AB, SMC
Más nevek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
77A