Otthon > Termékek > Áramkör védelem > TVS - tirisztorok > SMTPA270
SMTPA270
STMicroelectronics
SMTPA270
STMicroelectronics
THYRISTOR 270V 150A DO214AA
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
270V
Feszültségelosztás
360V
Sorozat
SMP, TRISIL™
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Csomagolás / tok
DO-214AA, SMB
Más nevek
Elemek száma
1
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (8 / 20μs)
150A
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
50A
Jelenlegi - Hold (Ih)
150mA
Kapacitancia
25pF