Otthon > Termékek > Áramkör védelem > TVS - tirisztorok > SMTPA320
SMTPA320
STMicroelectronics
SMTPA320
STMicroelectronics
THYRISTOR 320V 150A SMB
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
320V
Feszültségelosztás
400V
Sorozat
SMP, TRISIL™
Csomagolás
Cut Tape (CT)
Csomagolás / tok
DO-214AA, SMB
Más nevek
Elemek száma
1
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (8 / 20μs)
150A
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
50A
Jelenlegi - Hold (Ih)
150mA
Kapacitancia
25pF