Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > PMIC - Feszültségszabályozók - lineáris > L4940V10
L4940V10
STMicroelectronics
L4940V10
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 10V 1.5A TO220AB
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültségkiesés (Max.)
0.9V @ 1.5A
Feszültség - kimenet (min / fix)
10V
Feszültség - kimenet (max.)
Feszültség - Bemenet (Max)
17V
Szállító eszközcsomag
TO-220AB
Sorozat
Védelmi jellemzők
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-220-3
PSRR
62dB (120Hz)
Kimeneti típus
Fixed
Kimeneti konfiguráció
Positive
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Szabályozók száma
1
Szerelési típus
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Részletes leírás
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A TO-220AB
Áram - táplálás (max.)
50mA
Jelenlegi - nyugalmi (Iq)
8mA
Aktuális - kimenet
1.5A