Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > PMIC - Feszültségszabályozók - lineáris > L4940V12
L4940V12
STMicroelectronics
L4940V12
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB
Feszültségkiesés (Max.)
0.9V @ 1.5A
Feszültség - kimenet (min / fix)
12V
Feszültség - kimenet (max.)
Feszültség - Bemenet (Max)
17V
PSRR
61dB (120Hz)
Positive
Más nevek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Részletes leírás
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220AB
Áram - táplálás (max.)
50mA
Jelenlegi - nyugalmi (Iq)
8mA
Aktuális - kimenet
1.5A