Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > STL50N6F7
STL50N6F7
STMicroelectronics
STL50N6F7
Termék Paraméterek
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Technológia
MOSFET (Metal Oxide)
Szállító eszközcsomag
PowerFlat™ (5x6)
Sorozat
STripFET™ F7
RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs
14 mOhm @ 6.5A, 10V
Teljesítményleadás (Max)
71W (Tc)
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Csomagolás / tok
8-PowerVDFN
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Szerelési típus
Surface Mount
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje
38 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds
980pF @ 25V
Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs
17nC @ 10V
FET típus
N-Channel
FET funkció
Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva)
10V
Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss)
60V
Részletes leírás
N-Channel 60V 50A (Tc) 71W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C
50A (Tc)