Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > SMP30-270
SMP30-270
STMicroelectronics
SMP30-270
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
270V
Feszültségelosztás
360V
Sorozat
SMP, TRISIL™
Csomagolás
Cut Tape (CT)
Csomagolás / tok
DO-214AC, SMA
Más nevek
Elemek száma
1
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (8 / 20μs)
70A
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Jelenlegi - Hold (Ih)
150mA
Kapacitancia
20pF