BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha
1.5V @ 8A
Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max)
400V
Szállító eszközcsomag
TO-220AC ins
Sebesség
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sorozat
Hátralévő helyreállítási idő (trr)
75ns
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Működési hőmérséklet - csatlakozás
150°C (Max)
Szerelési típus
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diódatípus
Standard
Részletes leírás
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr
15µA @ 400V
Aktuális - Átlagosan korrigált (Io)
8A