Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > FERD30M45CT
FERD30M45CT
STMicroelectronics
FERD30M45CT
Termék Paraméterek
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha
470mV @ 15A
Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max)
45V
Szállító eszközcsomag
TO-220AB
Sebesség
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sorozat
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-220-3
Más nevek
Működési hőmérséklet - csatlakozás
175°C (Max)
Szerelési típus
Through Hole
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje
15 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Diódatípus
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Dióda konfiguráció
1 Pair Common Cathode
Részletes leírás
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 15A Through Hole TO-220-3
Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr
600µA @ 45V
Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) (diódánként)
15A