Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > BZX55C4V7
BZX55C4V7
STMicroelectronics
BZX55C4V7
Termék Paraméterek
Feszültség - Zener (Nom) (Vz)
4.7V
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha
1.3V @ 100mA
Tolerancia
±6%
Szállító eszközcsomag
DO-35
Sorozat
Teljesítmény - Max
500mW
Csomagolás
Bulk
Csomagolás / tok
DO-204AH, DO-35, Axial
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Szerelési típus
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zzt)
60 Ohms
Részletes leírás
Zener Diode 4.7V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr
500nA @ 1V