Otthon > Termékek > Áramkör védelem > TVS - Diódák > SMBJ33A-TR
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 33V 69.7V SMB
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - Visszahúzódás (Typ)
33V
Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp
53.3V
Feszültségelosztás (Min)
36.7V
Egyirányú csatornák
1
típus
Zener
Szállító eszközcsomag
SMB (DO-214AA)
Sorozat
SMBJ, TRANSIL™
Power Line védelem
No
Teljesítmény - csúcsimpulzus
600W
Csomagolás
Original-Reel®
Csomagolás / tok
DO-214AA, SMB
Más nevek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
11.8A