Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Termék Paraméterek
típus
Tolerancia
±1%
Szállító eszközcsomag
Méret / dimenzió
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Árnyékolás
Unshielded
Sorozat
1210R
Értékelések
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Csomagolás / tok
2-SMD
Más nevek
1210R-104F TR 2000
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szerelési típus
Surface Mount
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
Anyag - mag
Ferrite
A gyártó szabványos leadási ideje
36 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Induktivitás Frekvencia - Teszt
2.5MHz
induktivitás
100µH
Magasság - Ülés (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekvencia - önrezonáns
8MHz
Részletes leírás
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC ellenállás (DCR)
13 Ohm Max
Jelenlegi értékelés
120mA