Otthon > Termékek > Diszkrét félvezető termékek > Tyrisztorok - TRIACs > BTA40-800B
BTA40-800B
STMicroelectronics
BTA40-800B
STMicroelectronics
TRIAC 800V 40A RD-91
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
800V
Feszültség - Kapumozgató (Vgt) (Max)
1.3V
Triac típus
Standard
Szállító eszközcsomag
RD91
Sorozat
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
RD91-3 (Insulated)
Más nevek
497-2405-ND
BTA40800B
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szerelési típus
Chassis Mount
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje
9 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Részletes leírás
TRIAC Standard 800V 40A Chassis Mount RD91
Áram - Állapot (It (RMS)) (Max)
40A
Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
400A, 420A
Aktuális - Hold (Ih) (Max)
80mA
Aktuális - Kapu trigger (Igt) (Max)
50mA