SMBYW02-200
STMicroelectronics
SMBYW02-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha
1.25V @ 6A
Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max)
200V
Szállító eszközcsomag
SMB (DO-214AA)
Sebesség
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sorozat
Hátralévő helyreállítási idő (trr)
35ns
Csomagolás
Cut Tape (CT)
Csomagolás / tok
DO-214AA, SMB
Más nevek
SMBYW02200
Működési hőmérséklet - csatlakozás
150°C (Max)
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Diódatípus
Standard
Részletes leírás
Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr
10µA @ 200V
Aktuális - Átlagosan korrigált (Io)
2A