MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültségkiesés (Max.)
0.35V @ 500mA (Typ)
Feszültség - kimenet (min / fix)
3.3V
Feszültség - kimenet (max.)
Feszültség - Bemenet (Max)
30V
Szállító eszközcsomag
8-MSOP
Sorozat
Védelmi jellemzők
Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Csomagolás
Tray
Csomagolás / tok
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR
Kimeneti típus
Fixed
Kimeneti konfiguráció
Positive
Más nevek
MIC5239-3.3YMM-ND
MIC523933YMM
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Szerelési típus
Surface Mount
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje
10 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Részletes leírás
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP
Áram - táplálás (max.)
15mA
Jelenlegi - nyugalmi (Iq)
45µA
Aktuális - kimenet
500mA