STD17NF03LT4
STMicroelectronics
STD17NF03LT4
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 17A DPAK
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Vgs (th) (Max) @ Id
2.2V @ 250µA
Vgs (Max)
±16V
Technológia
MOSFET (Metal Oxide)
Szállító eszközcsomag
DPAK
Sorozat
STripFET™ II
RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs
50 mOhm @ 8.5A, 10V
Teljesítményleadás (Max)
30W (Tc)
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Csomagolás / tok
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Más nevek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds
320pF @ 25V
Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs
6.5nC @ 5V
FET típus
N-Channel
FET funkció
Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva)
5V, 10V
Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss)
30V
Részletes leírás
N-Channel 30V 17A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount DPAK
Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C
17A (Tc)