Otthon > Termékek > Diszkrét félvezető termékek > Tyrisztorok - TRIACs > T410-600H
T410-600H
STMicroelectronics
T410-600H
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - kikapcsolt állapot
600V
Feszültség - Kapumozgató (Vgt) (Max)
1.3V
Triac típus
Logic - Sensitive Gate
Szállító eszközcsomag
I-PAK
Sorozat
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Más nevek
T410-600H-ND
T410600H
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Szerelési típus
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Részletes leírás
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole I-PAK
Áram - Állapot (It (RMS)) (Max)
4A
Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
30A, 31A
Aktuális - Hold (Ih) (Max)
15mA
Aktuális - Kapu trigger (Igt) (Max)
10mA