Otthon > Termékek > Áramkör védelem > TVS - Diódák > SM15T22A
SM15T22A
STMicroelectronics
SM15T22A
STMicroelectronics
TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - Visszahúzódás (Typ)
18.8V
Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp
39.3V
Feszültségelosztás (Min)
20.9V
Egyirányú csatornák
1
típus
Zener
Szállító eszközcsomag
SMC
Sorozat
SM15T, TRANSIL™
Power Line védelem
No
Teljesítmény - csúcsimpulzus
1500W (1.5kW)
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Csomagolás / tok
DO-214AB, SMC
Más nevek
SM15T22A-ND
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Szerelési típus
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs)
254A (8/20µs)