STU65N3LLH5
STMicroelectronics
STU65N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N CH 30V 65A IPAK
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Vgs (th) (Max) @ Id
3V @ 250µA
Vgs (Max)
±22V
Technológia
MOSFET (Metal Oxide)
Szállító eszközcsomag
I-PAK
Sorozat
STripFET™ V
RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs
7.3 mOhm @ 32.5A, 10V
Teljesítményleadás (Max)
50W (Tc)
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Más nevek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Szerelési típus
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds
1290pF @ 25V
Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs
8nC @ 4.5V
FET típus
N-Channel
FET funkció
Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva)
4.5V, 10V
Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss)
30V
Részletes leírás
N-Channel 30V 65A (Tc) 50W (Tc) Through Hole I-PAK
Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C
65A (Tc)