L4957AD2.5
STMicroelectronics
L4957AD2.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültségkiesés (Max.)
Feszültség - kimenet (min / fix)
2.5V
Feszültség - kimenet (max.)
Feszültség - Bemenet (Max)
14V
Szállító eszközcsomag
D2PAK
Sorozat
Védelmi jellemzők
Over Temperature, Short Circuit
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Kimeneti típus
Fixed
Kimeneti konfiguráció
Positive
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Szerelési típus
Surface Mount
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
3 (168 Hours)
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Részletes leírás
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A D2PAK
Jelenlegi - nyugalmi (Iq)
2mA
Aktuális - kimenet
5A