BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha
1.5V @ 30A
Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max)
400V
Szállító eszközcsomag
DOP3I
Sebesség
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sorozat
Hátralévő helyreállítási idő (trr)
100ns
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Más nevek
Működési hőmérséklet - csatlakozás
-40°C ~ 150°C
Szerelési típus
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diódatípus
Standard
Részletes leírás
Diode Standard 400V 30A Through Hole DOP3I
Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr
35µA @ 400V
Aktuális - Átlagosan korrigált (Io)
30A