Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > PMIC - Feszültségszabályozók - lineáris > L5150CSTR
L5150CSTR
STMicroelectronics
L5150CSTR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO
Ólommentes / RoHS megfelelő
Termék Paraméterek
Feszültségkiesés (Max.)
0.5V @ 150mA
Feszültség - kimenet (min / fix)
5V
Feszültség - kimenet (max.)
Feszültség - Bemenet (Max)
40V
Szállító eszközcsomag
8-SO
Sorozat
Védelmi jellemzők
Over Temperature, Short Circuit
Csomagolás
Tape & Reel (TR)
Csomagolás / tok
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
48dB (100Hz)
Kimeneti típus
Fixed
Kimeneti konfiguráció
Positive
Más nevek
L5150CSTR-ND
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Szabályozók száma
1
Szerelési típus
Surface Mount
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
3 (168 Hours)
A gyártó szabványos leadási ideje
16 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Részletes leírás
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SO
Áram - táplálás (max.)
4.2mA
Jelenlegi - nyugalmi (Iq)
80µA
Aktuális - kimenet
150mA