Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
Termék Paraméterek
Vgs (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (Max)
±30V
Technológia
MOSFET (Metal Oxide)
Szállító eszközcsomag
MAX247™
Sorozat
PowerMESH™
RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs
130 mOhm @ 17A, 10V
Teljesítményleadás (Max)
450W (Tc)
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-247-3
Más nevek
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Szerelési típus
Through Hole
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Contains lead / RoHS non-compliant
Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds
9100pF @ 25V
Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs
223nC @ 10V
FET típus
N-Channel
FET funkció
Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva)
10V
Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss)
500V
Részletes leírás
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C
34A (Tc)