Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > Atosn STCOK > STU7NF25
STU7NF25
STMicroelectronics
STU7NF25
Termék Paraméterek
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Technológia
MOSFET (Metal Oxide)
Szállító eszközcsomag
I-PAK
Sorozat
STripFET™ II
RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs
420 mOhm @ 4A, 10V
Teljesítményleadás (Max)
72W (Tc)
Csomagolás
Tube
Csomagolás / tok
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Más nevek
STU7NF25-ND
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Szerelési típus
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds
500pF @ 25V
Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs
16nC @ 10V
FET típus
N-Channel
FET funkció
Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva)
10V
Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss)
250V
Részletes leírás
N-Channel 250V 8A (Tc) 72W (Tc) Through Hole I-PAK
Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C
8A (Tc)